Informace pro keramické kroužky

Milé děti, vážení rodiče, milí studenti,

vládní opatření kvůli rozšíření koronaviru Covid-19 nám velmi rychle a nečekaně utnula keramické tvoření a překazila veškeré naše plány. Bohužel nebude možné v našem centru kroužky otevřít v jejich plném rozsahu až do konce tohoto školního roku. V souladu se zmírněním vládního opatření bychom během června chtěli umožnit dětem si keramické výrobky alespoň dodělat (za dodržení daných hygienických podmínek, které upřesníme). Vyzvednutí hotových výrobků už pak nebude žádný problém.

 

Keramika pro děti 6-8 let

Nabízíme dokončení výrobků v malých skupinkách vždy max. o 4 dětech

 

S ohledem na malý počet výrobků je nebudeme vypalovat hned. Fotky všech hotových vypálených výrobků vyvěsíme na web a FB a vy si pak v nejbližším úterním termínu budete moci pro výrobek přijít (nejpozději však 23.6., po dohodě i později).

Šárka

 

Keramicko-rukodělné tvoření pro děti 9-12 let

Jelikož většina dětí má výrobky hotové, mělo by stačit jedno setkání pro ty, kteří by si chtěli své výrobky dokončit (mělo by se jednat o 3 děti). Termín pro tento kroužek jsme určili 2.6.2020 (16:00 – 17:30). Po vypálení výrobků by následoval další termín pro jejich vyzvednutí opět v úterý 16:00-17:30, kdy by si pro hotové výrobky mohli přijít i ti, kteří je stihli dokončit ještě před uzavřením kroužku. Na FB stránkách kroužku najdete fotky jak rozpracovaných výrobků, tak i hotových čekajících na vyzvednutí.

Lucka

 

Keramika pro studenty a dospělé

Tento kroužek se bohužel tento školní rok už neotevře. Prosím, přijďte si pro všechny své hotové i rozdělané výrobky v úterý 9.6. od 18:00 do 20:00 hod. Pokud v tuto dobu nemůžete, prosím, zavolejte mi a domluvíme se (Šárka: 736 440 468); snažte se však prosím tento termín stihnout, děkuji 🙂

Šárka

 

Je třeba zdůraznit, že vaše účast je samozřejmě dobrovolná. Pokud nechcete a nebo nemůžete přijít, prosím zavolejte na mob. 736 440 468 (Šárka Otáhalová) a domluvíme se na předání vašich výrobků či jejich případném uschování do příštího školního roku. Budeme ovšem moc rádi, pokud byste si co nejvíce výrobků vyzvedli.

Vsechny vyrobky, ke kterým se nikdo nepřihlásí, umistime do naseho keramickéhi Bazarku.

Další informace prosím sledujte na našem webu a FB.

V tomto školním roce se už bohužel nepotkáme všichni dohromady. Doufejme, že od září bude situace klidnější a budeme moct tvořit ve skupině. Informace o kroužcích v příštím roce zveřejníme později.

Děkujeme za přízeň a buďte zdrávi :),

Šárka Otáhalová a Lucie Vebrová